در حال بارگذاری ...
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
خرید اقساطی

فــــــروش اقساطی شیائومی ایران؟

بـــرای خرید به صــورت اقساطی از شیائومی ایران می‌تـوانید از سایت بای چک که به شما امکان خرید اقسـاطی می دهند انتخاب کنید.

به همین منظور شرکت بازرگانی نیک راستین پارسا به شماره ثبت 493956 با راه اندازی سایت بای چک را در ابتدای سال 1396 با هدف پشتیبانی فروش اقساطی فروشگاه ها و وبسایت های دیگر در قالب کالا و خدمات راه اندازی نمود.در حال حاضر بای چک اعتبار سنجی مشتریان ده ها فروشگاه و وبسایت را در رشته های مختلف  از جمله فروش لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، تلویزیون ، یخچال ، گوشی ، مبلمان ، تورهای مسافرتی ، موتور سیکلت ، دکوراسیون داخلی ، کامپیوتر و لپ تاپ ، لوازم و ادوات موسیقی و .....بسیاری موارد دیگر انجام داده و باصدور* تاییدیه بای چک * برای مشتریان در سراسر ایران خرید اقساطی را تا مدت 24 ماه و بدون سقف محدود تسهیل نموده است. هموطنان گرامی در سراسر ایران میتوانند بوسیله چک ، سفته و یا کسر از حقوق با ثبت نام در بای چک و دریافت تاییدیه ، از تمامی فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایند .

سامانه بای چک پس از بررسی فرم ثبت نام و دریافت اطلاعات از شما شامل اطلاعات بانکی مانند پرینت معدل حساب ، پرینت استعلام چک برگشتی ، اطلاعات شغلی و غیره و بررسی آنها ، در صورتیکه وضعیت اعتباری شما به گونه ای باشد که بتوانید اقساط خود را به موقع پرداخت نمایید، تقاضای شما را تایید نموده و فروشگاه با توجه به تاییدیه بای چک شما را دعوت و کالا و یا خدمت خود را بنا به سقفی که بای چک از نظر اعتباری تعیین نموده است به صورت اقساط در اختیار شما قرار خواهد داد.لازم به ذکر است که بای چک در مورد نوع کالا و نحوه تحویل هیچگونه دخالتی نداشته و تنها عملیات اعتبارسنجی را انجام میدهد و چنانچه سئوالی در باره نحوه محاسبه و یا راهنمایی در باره محصول دارید باید با فروشگاه تماس حاصل نمایید.

 

موارد مهم و تاثیر گذار برای قبولی ثبت نام شما به شرح زیر میباشد:

1- قدمت حساب

2- داشتن معدل حساب قابل قبول و متناسب با مبلغ خرید

3- شغل و سابقه کاری موجه

4- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

در نظر داشته باشید که پرداخت به موقع اقساط و وصول چکهای شما در سوابق خریدتان درج میگردد و در قبولی ثبت نام های آتی شما برای خریدهای اقساطی بعدی ، بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

            

خرید اقساطی با چک

تمام هموطنان در سراسر ایران که دارای دسته چک می باشند می توانند از فروشگاه شیائومی ایران خرید نمایند . به سادگی هرچه تمام تر تمام  اطلاعات مربوط به ثبت نام را کامل نمایید و شماره حساب جاری ( دسته چک ) خود را به صورت درست و دقیق وارد نموده و پس از پایان ثبت نام کد رهگیری را که همان کدملی شماست به خاطر بسپارید . در پایان ثبت نام پیامک موفقیت ثبت نام برای شما ارسال می گردد و مراحل اعتبارسنجی آغاز و کارشناسان  با شما تماس خواهند گرفت . چنانچه حساب جاری معرفی شده دارای قدمت و گردش قابل قبول باشد و همچنین مشتری دارای چک برگشتی فعال نباشد و همچنین مبلغ خرید با گردش حساب جاری دارای نسبت قابل قبول باشد درخواست شما قبول و پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد که در آن سقف خرید شما مشخص گردیده و شما می توانید طی هماهنگی با فروشگاه خرید خود را انجام دهید . تاییدیه بای چک در مورد سقف خرید شما بستگی به اعتبار حساب جاری معرفی شده و حجم گردش حساب مذکور دارد . شما می  توانید با کلیک بر روی ثبت نام طرح اقساطی و دریافت تائیدیه از بای چک از فروشگاه شیائومی ایران خرید نمایید.

خرید اقساطی با سفته
شیائومی ایران  برای کسانی که دسته چک ندارند و قصد خرید اقساطی با سفته را دارند، امکان ثبت نام و خرید آسان را فراهم کرده است. شما می‌توانید از سراسر ایران خرید خود را با سفته تا مبلغ نامحدود و متناسب با گردش حساب و موقعیت شخصی خود، انجام دهید.


نحوه خرید اقساطی با سفته

مشتریان باید توجه داشته باشند که برای خرید اقساطی با سفته هنگام ثبت نام درفروشگاه شیائومی ایران باید در بخش نحوه خرید، «خرید با سفته» را انتخاب کنند.پس از ثبت نام و دریافت تاییدیه، شما می‌توانید با هماهنگی فروشگاه ، جهت خرید اقساطی اقدام نمایید.
فروشگاه پس از محاسبات به ازای کل اقساط شما، یک برگ سفته همراه با فرم تعهد پرداخت اقساط از شما دریافت نموده و شما متعهد می‌گردید که در موعد مقرر قسط خود را به حساب معرفی شده در فرم تعهد واریز فرمایید و شرکت را مطلع سازید.

بدیهی است پس از پایان اقساط، شما می‌توانید سفته خود را از فروشگاه دریافت باز پس گیرید.
خرید اقساطی با کسر از حقوق


خرید با کسر از حقوق از روشهایی است که احتمال قبولی ثبت نام شما را بیشتر نموده و شما از شانس بالاتری برای خرید برخوردار خواهید بود .هنگامی که نحوه خرید را کسر از حقوق انتخاب می نمایید می بایست از محل کار خود نامه ای مبنی بر تعهد پرداخت اقساط دریافت نمایید و به فروشگاه  ما ارائه دهید . همراه با کسر ازحقوق فروشگاه یک برگ چک یا سفته نیز به مبلغ کل اقساط و همچنین فرم تعهد پرداخت اقساط از شما دریافت خواهد نمود و شما اقساط خود را در شماره حساب معرفی شده در برگه تعهد پرداخت اقساط در موعد مقرر واریز نموده و به شرکت اعلام می نمایید و بدیهی است پس از پایان اقساط ،چک یا سفته شما توسط فروشگاه عودت داده می شود . دریافت کسر از حقوق فقط جهت تضمین پرداخت اقساط شما می باشد و اقساط توسط خود شما پرداخت میگردد و چنانچه اقساط معوق شود شرکت از طریق کسر از حقوق اقدام و اقساط معوق را وصول خواهد نمود.