0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
جارو برقی هوشمند ROIDMI EVA

گجت های  هوشمند به دستیاران غیر قایل جایگزین ما تبدیل شدن و انجام دادن خیلی از کار ها رو برای ما راحت کردن و دیگر نیازی به گذاشتن وقت برای انجام کاری نیست

اما این گجت ها به صورت دستی کنترل می شوند

وقتی صحبت از تمیز کردن  می شود بسیار جالب است که این موضوع را به طور کامل به یک دستگاه کاملا هوشمند واگذار کرد و شما می توانید به راحتی به بقیه فعالیت های خود برسید و یا استراحت کنید .

محصول جدید ROIDMI EVA  می تواند به موضوع کمک کند

این جارو برقی رباتی  است که عملکرد تمیز کردن مرطوب و خشک  را  ترکیب می کند .

علاوه بر این داک استیشن قابلیت تمیز کردن خود را برای دستگاه فراهم می کند بنابراین نیازی به کنترل این فرایند نیست .

ایستگاه شارژ این دستگاه دارای 4 دکمه است که کنترل گجت را آسان میکند یک راه حل عالی برای سالمندانی که نمی دانند چگونه از تلفن هوشمند استفاده کنند اما از طرق کنترل گوشی هوشمند هم  پشتیبانی  می شود .

ایستگاه شارژ این گجت دارای سه قسمت هستش 1 – یک مخزن برای آب تمیز 2 – یک مخزن برای آب کثیف 3- یک مخزن برای گرد و غبار دارد .

اسکنر LDS  وظیفه حرکت دستگاه را با استقاده از الگوریتم SLAM بر عهده دارد که به طور خودکار کل خانه را اسکن کرده و نقشه را ترسیم میکند LDS همچنین دارای درجه بالایی از حسگر است که می تواند از گیر کردن ربات جارو برقی در زیر مبلمان جلوگیری کند و همچنین می تواند لباس های قرار گرفته روی زمین  را تشخیص دهد .

این جارو برقی قادر است به  راحتی از موانع تا ارتفاع 2 سانتی متر عبور کند برای  تمیز کردن  مرطوب  دستگاه از  2 ضمیه برس  استفاده میکند و در حین کار در جهت مخالف می چرخند و تمیز کردن دستی کف را شبیه سازی میکند سرعت چرخش نازل ها 180 دور در دقیق است  و سطوح را به راحتی تمیز میکند

در انتها دستگاه بعد از پایان کار به ایستگاه بر میگردد و آب را تغییر میدهد

در سایت شیائومی ایران با معروف ترین و محبوب ترین گجت ها آشنا شوید و با خیال راحت  خرید کنید

مشاوره و پشتیبانی