0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
سشوار هوشمند شیائومی با قیمت فوق اقتصادی رونمایی شد

مرکز ثقل سشوار هوشمند شیائومی در بخش زیردستگیره‌ آن قرار دارد که محل قرارگیری موتور دستگاه آنجا است. بدین ترتیب، توزیع وزن گجت به‌ طور مساوی پخش می‌شود که در نتیجه آن می‌توان با سهولت بیش‌تری طی مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کرد. این محصول تنها 345 گرم وزن دارد و علی‌رغم طراحی فشرده و جمع‌ و جور، عملکرد مناسبی را در کنار قیمت اقتصادی ارائه می‌دهد.

مشخصات و ویژگی‌های سشوار هوشمند شیائومی

سشوار MIJIA H501 دارای موتور برسلس 110 هزار دور در دقیقه با 7 خروجی هوای فوق‌العاده بلند است. این گجت قادر است به‌سرعت جریان هوای قوی تا 62 متر بر ثانیه ایجاد کند که از منظر عملکردی از سشوارهای قبلی سری میجیا برتری دارد. سشوار هوشمند جدید شیائومی هم‌چنین دمای ثابت ۵۷درجه سانتی‌گراد را در کنار فناوری خشک کردن با سرعت باد بالا ارائه می‌دهد. این قابلیت اجازه می‌دهد موها در دمای پایین‌تری خشک شوند تا از این طریق محافظت از پوست و مو بهبود پیدا کند سشوار پرسرعت MIJIA H501 حدود 200 میلیون یون منفی با غلظت بالا تولید می‌کند که قادر به خنثی کردن سریع هر گونه الکتریسیته ساکن موجود در مو بوده و علاوه بر آن، از ایجاد موخوره و فر شدن مو جلوگیری می‌کند.

سرعت باد این گجت در دو حالت قابل تنظیم بوده و هم‌چنین چهار گزینه برای تنظیم دمای باد و هشت عملکرد برای دمیدن نیز در دسترس قرار دارد. این دستگاه دارای حافظه‌ای از تنظیمات برگزیده خشک کردن مو است تا نیاز به کنترل مکرر توسط کاربر را از بین ببرد. سشوار هوشمند شیائومی علاوه بر آنکه به نمایشگر بصری دمای باد مجهز شده، از حلقه نورانی با قابلیت تغییر رنگ چهار سرعته بر اساس تغییر دمایی نیز برخوردار است.

سشوار شیائومی با قیمت 279 یوان (40 دلار) عرضه شده و به زودی می‌توانید آن را از فروشگاه ایننرتی شیائومی ایران تهیه کنید.

مشاوره و پشتیبانی