0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
ماشین ظرفشویی هوشمند شیائومی دوکاره N1 رو نمایی شد.

مشخصات ماشین ظرف شوی دوکاره mijia N1 :

این ماشین ظرفشویی مجهز به سیستم خشک کن سریع سه گانه است.این سیستم ترکیبی از هوای گرم PTC، عملکرد خودکار درب و تراکم حرارتی باقی‌مانده را ارائه می‌دهد و به صورت تضمینی خشک شدن سریع ظروف را عامل میشود.

یکی از ویژگی‌های قابل توجه ماشین ظرفشویی جدید شیائومی، «سیستم درب هوشمند»آن است که طی فرآیند خشک کردن به‌طور خودکار باز شده تا گردش هوا تسهیل شود و زمان خشک شد نیز کاهش یابد. هنگامی‌که چرخه خشک کردن ظرف‌ها به پایان می‌رسد، درب به‌طور خودکار بسته شده تا از ظروف در برابر نفوذ حشرات، گرد و غبار و هرگونه آلودگی ثانویه محافظت کند.

همچنین این ماشین ظرف شویی هوشمند با ۱۱ برنامه انتخابی شستشو همه کاره، از جنبه صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی متمایز است و از استانداردهای بهره‌وری آب سطح ۱ چین در  کردن و خشک کردن پشتیبانی می‌کند.

بازوی اسپری چرخشی پیشرفته این دستگاه می‌تواند به‌طور هم‌زمان 44 جریان آب پرفشار و دمای بالا را آزاد کرده و با یک سیستم تنظیم هوشمند کیفیت آب و فیلتراسیون دقیق سه‌گانه برای تمیز کردن کامل سخت‌گرین لکه ها کار کند.

 ماشین ظرفشویی هوشمند شیائومی چرخه شستشوی استریلیزاسیون با دمای بالای ۷۵ درجه سانتی‌گراد را ارائه می‌دهد تا نرخ پاک‌سازی ۹۹.۹۹۹۹% درصدی را به‌دست آورد و با توجه به این ویژگی میزان تمیزی ظروف را بالا میبرد .

مشاوره و پشتیبانی